openteacher - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
fi: Mieti vastausta ja paina 'Katso vastaus' nappia, kun olet valmis

en: View answer
fi: Katso vastaus

en: Skip
fi: Ohita

en: I was right
fi: Olin oikeassa

en: I was wrong
fi: Olin väärässä

en: Translation:
fi: Käännös:

en: Think answer
fi: Mieti vastausta
