openteacher - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
fy: Tink nei oer it antwurd, en druk de 'Lit antwurd sjen'-knop yn wannear't jo klear binne.

en: View answer
fy: Lit antwurd sjen

en: Skip
fy: Oerslaan

en: I was right
fy: Ik hie 't goed

en: I was wrong
fy: Ik hie't fout

en: Translation:
fy: Oersetting:

en: Think answer
fy: Tinke oer it antwurd
