openteacher - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
pl: Zastanów się nad odpowiedzią, a następnie naciśnij przycisk 'Pokaż odpowiedź'.

en: View answer
pl: Pokaż odpowiedź

en: Skip
pl: Pomiń

en: I was right
pl: Miałem rację

en: I was wrong
pl: Myliłem się

en: Translation:
pl: Tłumaczenie:
