openteacher - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
ru: Подумайте об ответе и нажмите кнопку «Показать ответ», когда закончите.

en: View answer
ru: Показать ответ

en: Skip
ru: Пропустить

en: I was right
ru: Я был прав

en: I was wrong
ru: Я ошибался

en: Translation:
ru: Перевод:

en: Think answer
ru: Обдумать ответ
