openteacher - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Think about the answer, and press the 'View answer' button when you're done.
sk: Premysli si odpoveď a keď si hotový stlač tlačítko "Pozrieť odpoveď".

en: View answer
sk: Pozrieť odpoveď

en: I was right
sk: Mal som pravdu

en: I was wrong
sk: Mýlil som sa

en: Translation:
sk: Preklad:
