openteacher - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
fi: Paina nappia aloittaaksesi

en: Start!
fi: Aloita!

en: Repeat answer
fi: Toista vastaus

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
fi: Toistotilan häivytyksen kesto (millisekunteja)

en: Lesson
fi: Oppitunti

en: Words lesson
fi: Sanojen opettelu
