openteacher - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
fy: Klik de knop om te begjinne

en: Start!
fy: Begjin!

en: Repeat answer
fy: Herhelje antwurd

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
fy: Duer fan it ferdizenje yn de herhelje-modus (millisekondes)

en: Lesson
fy: Les

en: Words lesson
fy: Wurdsjesles
