openteacher - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
pt_BR: Clique no botão para começar

en: Start!
pt_BR: Começar!

en: Repeat answer
pt_BR: Repetir a resposta

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
pt_BR: Duração do desvanecimento do modo de repetição (em milissegundos)

en: Lesson
pt_BR: Lição

en: Words lesson
pt_BR: Lição de palavras
