openteacher - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
ru: Нажмите на кнопку, чтобы начать

en: Start!
ru: Начать!

en: Repeat answer
ru: Повторить ответ

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
ru: Продолжительность исчезновения в  режима повторения (миллисекунд)

en: Lesson
ru: Урок

en: Words lesson
ru: Словарный урок
