openteacher - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Click the button to start
tr: Başlamak için düğmeye tıklayınız

en: Start!
tr: Başla!

en: Repeat answer
tr: Cevabı tekrar et

en: Repeat mode fade duration (milliseconds)
tr: Tekrar durumu için kapanış süresi (milisaniye)

en: Lesson
tr: Ders

en: Words lesson
tr: Kelimeler dersi
