openteacher - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Place - Name
cs: Místo - Jméno

en: Name - Place
cs: Jméno - Místo

en: Lesson type:
cs: Typ lekce:

en: Lesson order:
cs: Pořadí lekce:

en: Which place is here?
cs: Co je to za místo?

note: TRANSLATORS: A button the user clicks to let the computer check the given answer.
en: Check
cs: Zkontrolovat

en: Please click this place:
cs: Klikněte prosím na toto místo:

en: Please click this place:
cs: Klikněte prosím na toto místo:
