openteacher - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
cs: Jsem připraven/a, spustit lekci!

en: Lesson settings
cs: Nastavení lekce

en: Change lesson settings
cs: Změnit nastavení lekce

en: Word:
cs: Slovíčko:

en: Lesson type
cs: Typ lekce
