openteacher - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
fr: Je suis prêt, démarrez la leçon!

en: Lesson settings
fr: Paramètres de la leçon

en: Change lesson settings
fr: Modifier les paramètres de leçon

en: Word:
fr: Mot :

en: Lesson type
fr: Type de leçon

en: Word list order and filters
fr: Ordre et filtres de la liste de mots

en: Word modifications
fr: Modifications de mots

en: Words lesson
fr: Leçon de mots
