openteacher - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
fy: Ik bin der klear foar, start de les!

en: Lesson settings
fy: Lesynstellings

en: Change lesson settings
fy: Lesynstellings feroarje

en: Word:
fy: Wurd:

en: Lesson type
fy: Lestype

en: Word list order and filters
fy: Wurdsjeslistfolchoarder en -filters

en: Word modifications
fy: Wurdoanpassings

en: Words lesson
fy: Wurdsjesles
