openteacher - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
gl: Estou listo, comeza-la lección!

en: Lesson settings
gl: Configuración da lección

en: Change lesson settings
gl: Cambiar configuración da lección

en: Word:
gl: Palabra:

en: Lesson type
gl: Tipo de lección
