openteacher - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
hu: Készen állok, kezdjük a leckét!

en: Lesson settings
hu: Lecke beállítások

en: Change lesson settings
hu: Leckebeállítások módosítása

en: Word:
hu: Szó:

en: Lesson type
hu: Lecke típus

en: Word list order and filters
hu: Szó sorrend és szűrők

en: Word modifications
hu: Szó módosítók

en: Words lesson
hu: Szólecke
