openteacher - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
ja: レッスンを始まります！

en: Lesson settings
ja: レッスン設定

en: Change lesson settings
ja: レッスン設定の変化

en: Word:
ja: 単語:

en: Lesson type
ja: レッスンタイプ
