openteacher - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
sk: Som pripravený, začni lekciu!

en: Lesson settings
sk: Nastavenia lekcie

en: Change lesson settings
sk: Zmeniť nastavenia lekcie

en: Word:
sk: Slovo:

en: Lesson type
sk: Typ lekcie
