openteacher - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: I'm ready, start the lesson!
tr: Hazırım, ders başlasın!

en: Lesson settings
tr: Ders ayarları

en: Change lesson settings
tr: Ders ayarlarını değiştir

en: Word:
tr: Kelime:

en: Lesson type
tr: Ders türü

en: Word list order and filters
tr: Kelime listesi sırası ve filtreleri

en: Word modifications
tr: Kelime değişiklikleri

en: Words lesson
tr: Kelimeler dersi
