openteacher - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Name
si: නම

en: Question
si: ප්‍රශ්නය

en: Answer
si: පිළිතුර

en: Given answer
si: දී ඇති පිළිතුර

note: TRANSLATORS: the label of a table column that shows if the user answered a word in the same row correctly.
en: Correct
si: හරි
