openteacher - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Word most done wrong:
cs: Nejčastěji chybně odpovězené slovíčko:

en: Title:
cs: Název:

en: Question language:
cs: Jazyk otázek:

en: Answer language:
cs: Jazyk odpovědí:

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Given answer
cs: Vaše odpověď

note: TRANSLATORS: a label of a table column that tells if the user had the answer correct by showing a checkbox.
en: Correct
cs: Správná odpověď
