openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Word most done wrong:
fr: Erreur de mot la plus commise

en: Title:
fr: Titre :

en: Question language:
fr: Langue de la question :

en: Answer language:
fr: Langue de la réponse :

en: Answer
fr: Répondre

en: Given answer
fr: Réponse donnée
