openteacher - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Word most done wrong:
nl: Woord dat het vaakst fout ging:

en: Title:
nl: Titel:

en: Question language:
nl: Taal van de vragen:

en: Answer language:
nl: Taal van de antwoorden:

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Given answer
nl: Gegeven antwoord
