openteacher - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Results
ar: النتائج

en: Note:
ar: ملاحظة:

en: yes
ar: نعم

en: no
ar: لا

en: Completed: %s
ar: منتهي: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
ar[0]: الوقت الذي أمضيته في التفكير: %s ثانية
ar[1]: الوقت الذي أمضيته في التفكير: %s ثانيتان
ar[2]: الوقت الذي أمضيته في التفكير: %s ثواني
ar[3]: الوقت الذي أمضيته في التفكير: %s ثواني
ar[4]: الوقت الذي أمضيته في التفكير: %s ثواني
ar[5]: الوقت الذي أمضيته في التفكير: %s ثانية
