openteacher - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Results
fr: Résultats

en: yes
fr: oui

en: no
fr: non

en: Completed: %s
fr: Terminé: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
fr[0]: Temps de réflexion totale: %s seconde
fr[1]: Temps de réflexion totale: %s secondes

en: Total thinking time: %s minutes
fr: Temps total de réflexion: %s minutes
