openteacher - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Results
ja: 結果

en: Note:
ja: ノート:

en: yes
ja: はい

en: no
ja: いいえ

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
ja[0]: 合計思考時間: %s seconds
