openteacher - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Results
pl: Wyniki

en: Note:
pl: Uwaga:

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: Completed: %s
pl: Ukończone: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
pl[0]: Całkowity czas zastanawiania się: %s sekunda
pl[1]: Całkowity czas zastanawiania się: %s sekundy
pl[2]: Całkowity czas zastanawiania się: %s sekund

en: Total thinking time: %s minutes
pl: Całkowity czas zastanawiania się: %s min.
