openteacher - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Results
pt_BR: Resultados

en: Note:
pt_BR: Nota:

en: yes
pt_BR: Sim

en: no
pt_BR: Não

en: Completed: %s
pt_BR: Completado: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
pt_BR[0]: Tempo total de pensamento: %s segundo
pt_BR[1]: Tempo total de pensamento: %s segundos

en: Total thinking time: %s minutes
pt_BR: Tempo total de pensamento: %s minutos
