openteacher - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Results
ru: Результаты

en: Note:
ru: Примечание:

en: yes
ru: да

en: no
ru: нет

en: Completed: %s
ru: Выполнено: %s

en: Total thinking time: %s second | Total thinking time: %s seconds
ru[0]: Общее время обдумывания: %s секунда
ru[1]: Общее время обдумывания: %s секунды
ru[2]: Общее время обдумывания: %s секунд

en: Total thinking time: %s minutes
ru: Общее время обдумывания: %s минут
