openteacher - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Note
cs: Známka

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Highest note:
cs: Nejvyšší známka:

en: Average note:
cs: Průměrná známka:

en: Lowest note:
cs: Nejnižší známka:

en: Back
cs: Zpět
