openteacher - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Completed
fr: Terminé

en: Highest note:
fr: Note la plus haute

en: Average note:
fr: Note moyenne

en: Lowest note:
fr: Note la plus basse

en: Back
fr: Précédent
