openteacher - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Date
fy: Datum

en: Note
fy: Sifer

en: Completed
fy: Foltôge

en: Highest note:
fy: Heechste sifer:

en: Average note:
fy: Trochsnee sifer:

en: Lowest note:
fy: Leechste sifer:

en: Back
fy: Werom
