openteacher - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Completed
hu: Befejezve

en: Highest note:
hu: Legjobb eredmény:

en: Average note:
hu: Átlagos eredmény:

en: Lowest note:
hu: Legrosszabb eredmény:

en: Back
hu: Vissza
