openteacher - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Note
ja: ノート

en: Completed
ja: 完了

en: Highest note:
ja: 最高ノート：

en: Lowest note:
ja: 最低ノート：

en: Back
ja: 戻る
