openteacher - en to pt_BR translation catalogue (7 entries)

en: Date
pt_BR: Data

en: Note
pt_BR: Nota

en: Completed
pt_BR: Concluído

en: Highest note:
pt_BR: Nota mais alta:

en: Average note:
pt_BR: Nota média:

en: Lowest note:
pt_BR: Nota mais baixa:

en: Back
pt_BR: Anterior
