openteacher - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
fr: Nom pour ce lieu

en: What's this place's name?
fr: Quel est le nom de ce lieu?

en: OpenGL rendering
fr: Rendu OpenGL

en: Lesson
fr: Leçon

en: Topography
fr: Topographie
