OpenTeacher 3.0 - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
nl: Naam voor deze plaats

en: What's this place's name?
nl: Wat is de naam van deze plaats?

en: OpenGL rendering
nl: OpenGL weergave

en: Lesson
nl: Les

en: Topography
nl: Topografie
