openteacher - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
pt_BR: Nome para este local

en: What's this place's name?
pt_BR: Qual é o nome deste local?

en: OpenGL rendering
pt_BR: Renderização OpenGL

en: Lesson
pt_BR: Lição

en: Topography
pt_BR: Topografia
