openteacher - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
ru: Название этого места

en: What's this place's name?
ru: Как называется это место?

en: OpenGL rendering
ru: OpenGL рендеринг

en: Lesson
ru: Урок

en: Topography
ru: Топография
