openteacher - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Name for this place
tr: Bu yer için isim

en: What's this place's name?
tr: Bu yerin ismi nedir?

en: OpenGL rendering
tr: OpenGL oluşturuyor

en: Lesson
tr: Ders

en: Topography
tr: Topografi
