openteacher - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Welcome, please choose your account by clicking on it.
fy: Wolkom, kies alsjebleaft jo akkount troch derop te klikke.

en: I am a new user
fy: Ik bin in nije brûker

en: Start exercise
fy: Begjin oefening

en: Username taken
fy: Brûkersnamme al yn gebrûk

en: That username is already taken. Please try again.
fy: Die brûkersnamme is al yn gebrûk. Besykje it alsjebleaft nochris.

en: Typing Tutor
fy: Typelearaar
