openteacher - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Select category
cs: Vyberte kategorii

en: Please select a category
cs: Vyberte prosím kategorii

en: Select book
cs: Vyberte knihu

en: Please select a book
cs: Vyberte prosím knihu

en: Select list
cs: Vyberte seznam

en: Please select a list
cs: Vyberte prosím seznam

en: Import from vocatrain.com
cs: Importovat z vocatrain.com

en: Import from woordjesleren.nl
cs: Importovat z woordjesleren.nl

en: The word list was imported from %s successfully.
cs: Seznam slov z %s byl úspěšně importován.

en: No %s connection
cs: Žádné spojení s %s

en: {serviceName} didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and {serviceName} is online?
cs: {serviceName} nepřijal spojení. Jste si jisti, že vaše internetové připojení funguje a {serviceName} je online?
