openteacher - en to fy translation catalogue (26 entries)

en: Import from WRDS
fy: Ynfoegje fan WRTS

en: Export to WRDS
fy: Fuortskriuwe nei WRTS

en: Email
fy: E-mail

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Input and output
fy: Ynfier en útfier

en: WRDS Login credentials
fy: WRTS oanmelddata

en: Invalid login credentials
fy: Ûnjildiche oanmelddata

en: WRDS didn't accept the login credentials. Are you sure you entered your e-mail and password correctly?
fy: WRTS akseptearde jo oanmelddata net. Witte jo seker dat jo jo e-mail en wachtwuld korrekt ynfierd hawwe?

en: No WRDS connection
fy: Gjin WRTS-ferbining

en: WRDS didn't accept the connection. Are you sure that your internet connection works and WRDS is online?
fy: WRTS akseptearde de ferbining net. Witte jo seker dat jo mei ynternet ferbûn binne en dat WRTS online is?

en: No word list metadata given.
fy: Gjin wurdlist-details joen.

en: Please fill in the wordlist title, question language and answer language first. Then try again.
fy: Folje alsjebleaft earst de titel, taal fan de fragen en taal fan de antwurden fan de wurdlist yn. Besykje it dernei nochris.

en: Word list succesfully exported to WRDS.
fy: Wurdlist mei sukses fuortskriuwn nei WRTS.

en: Can't find the share
fy: Kin de share net fine

en: Can't find the share you requested. ('%s') Are you sure it exists?
fy: Kin de share dy't jo oanfrege hawwe net fine. ('%s') Binne jo wis dat it bestiet?

en: No list selected
fy: Gjin list selektearre

en: No list was selected. Please try again.
fy: Gjin list wie selektearre. Besykje it alsjebleaft nochris.

en: The word list was imported from WRDS successfully.
fy: De wurdlist is mei sukses ynfoegd fan WRTS.

en: WRDS - login please:
fy: WRTS - oanmelde alsjebleaft:

en: Email:
fy: E-mail:

en: Password:
fy: Wachtwurd:

en: Remember email address and password
fy: Ûnthâld e-mailadres en wachtwurd

en: WRDS - Please choose a list:
fy: WRTS - Kies alsjebleaft in list:

en: WRDS Share:
fy: WRTS share:

note: TRANSLATORS: please only translate the 'share-name' part here, TRANSLATORS: unless you have a good reason to do something TRANSLATORS: else, of course ;).
en: share-name.wrts.nl
fy: share-namme.wrts.nl

en: Get from share
fy: Krij fan share
