openteacher - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Import from WRDS
gl: Importar de WRDS

en: Export to WRDS
gl: Exportar a WRDS

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Password
gl: Seña

en: Input and output
gl: Entrada e saída

en: Email:
gl: Correo electrónico:

en: Password:
gl: Seña

en: Remember email address and password
gl: Lembrar correo electrónico e seña
