openteacher - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Email
ja: メール

en: Password
ja: パスワード

en: Please fill in the wordlist title, question language and answer language first. Then try again.
ja: 単語リストのタイトル、質問の言語、答えの言語をまず入力してから再試行して下さい。

en: No list selected
ja: リスト選択されていない

en: No list was selected. Please try again.
ja: リストは選択されていない。もう一度やり直してください。
