Pidgin-encryption - en to bg translation catalogue (70 entries)

en: Bad key size
bg: Лош размер на ключа

en: Keys < 512 bits are VERY insecure
bg: Ключове под 512 бита са МНОГО несигурни

en: Keys > 4096 bits will cause extreme
    message bloat, causing problems with
    message transmission
bg: Ключове над 4096 бита ще предизвикат
    прекомерно големи съобщения,
    които ще влошат комуникацията

en: Generate Keys
bg: Генерирай ключове

en: No key selected to re-generate!
bg: Не е избран ключ за пре-генериране!

en: OK
bg: ОК

note: First column
en: Encryption protocol:
bg: Протокол:

en: Key size:
bg: Дължина:

en: Cancel
bg: Отказ

en: Ok
bg: ОК

en: Delete Key
bg: Изтрий

en: Account
bg: Сметка

en: Name
bg: Име

en: Bits
bg: Битове

en: Key Fingerprint
bg: Отпечатък

en: Config
bg: Конфигурация

en: Accept key automatically if no key on file
bg: Автоматично приемай ключа ако все още няма такъв

en: Accept conflicting keys automatically (security risk)
bg: Приемай автоматично конфликтни ключове (РИСКОВАНО)

en: Automatically encrypt if sent an encrypted message
bg: Автоматично криптирай след получаване на криптирано съобщение

en: Broadcast encryption capability
bg: Излъчвай способността за криптиране

en: Automatically encrypt if buddy has plugin
bg: Автоматично криптирай ако получателя има приставката

en: Show lock icon for each line of chat
bg: Показвай иконка-катинар за всеки отделен ред

en: Keyfile location
bg: Директория за файловете с ключове

en: Create key files
bg: Създай файловете с ключове

en: Regenerate Key
bg: Генерирай ключ наново

en: Copy Fingerprint to Clipboard
bg: Копирай отпечатъка в буфера за обмен

en: Local Keys
bg: Локални ключове

en: Trusted Buddy Keys
bg: Доверени ключове на приятели

en: Recent Buddy Keys
bg: Ключове използвани наскоро

en: No key files found at path
bg: Няма ключове в избраното място

en: Absolute path required
bg: Изисква се абсолютен път

en: Unable to create key files
bg: Неуспешно създаване на ключове

en: This account key is too large for this protocol. Unable to send.
bg: Ключът за тази сметка е прекалено дълъг. Неуспешно изпращане.

en: Last outgoing message not received properly- resetting
bg: Последното изпратено съобщение не бе получено правилно - реконфигуриране

en: Received message encrypted with wrong key
bg: Получено съобщение криптирано с грешен ключ

en: Error in decryption- asking for resend...
bg: Грешка при декриптиране - заявено повторно изпращане

en: Requesting key...
bg: Заявка за получаване на ключ...

en: No key to resend message.  Message lost.
bg: Няма ключ за повторно изпращане на съобщението. Съобщението бе загубено.

en: Outgoing message lost.
bg: Изходящото съобщение бе загубено

en: Encrypts conversations with RSA encryption.
bg: Криптира разговорите използвайки RSA алгоритъм.

en: RSA encryption with keys up to 4096 bits, using the Mozilla NSS crypto library.
bg: RSA криптиране с ключове до 4096 бита, използвайки Mozilla NSS библиотеката.

note: Translators: Feel free to add your name to the author field, with text like "Bill Tompkins, translation by Phil McGee"
en: Bill Tompkins
bg: Bill Tompkins, преведен от Лъчезар Добрев

en: Turn Auto-Encrypt Off
bg: Изключи автоматичното криптиране

en: Turn Auto-Encrypt On
bg: Включи автоматичното криптиране

en: Making new key pair...
bg: Създаване на двойка ключове...

en: Error trying to make key.
bg: Грешка при опит да се създаде ключ.

en: Conflicting Key Received!
bg: Получен конфликтен ключ!

en: Error changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
bg: Грешка при промяна на правата на файл: '%s'
    Ключа не бе записан.

en: Error (2) changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
bg: Грешка (2) при промяна на правата на файл: '%s'
    Ключа не бе записан.

en: Permissions on key file changed for: %s
    Pidgin-Encryption will not save keys to a world- or group-accessible file.
bg: Правата на файла '%s' са сменени.
    Pidgin-Encryption няма да запише ключ във файл, който може да се чете от всички или групата.

en: Permissions on key file changed for: %s
    Pidgin-Encryption will not use keys in a world- or group-accessible file.
bg: Правата на файла '%s' са сменени.
    Pidgin-Encryption няма да използва ключ от файл, който може да се чете от всички или групата.

en: Pidgin-Encryption Key Received
bg: Получи се ключ за Pidgin-Encryption

en: %s key received for '%s'
bg: Ключ '%s' бе получен за '%s'

en: Key Fingerprint:%*s
bg: Отпечатък на ключа: %*s

en: Do you want to accept this key?
bg: Искате ли да приемете този ключ?

en: No
bg: Не

en: Accept and Save
bg: Приеми и запиши

en: This session only
bg: Само за сесията

en: CONFLICTING Pidgin-Encryption Key Received
bg: Получи се КОНФЛИКТЕН ключ за Pidgin-Encryption

en:  ******* WARNING *******
bg:  ******* ВНИМАНИЕ *******

en: CONFLICTING %s key received for '%s'!
bg: Получи се конфликтен ключ '%s' за '%s'!

en: This could be a man-in-the-middle attack, or
    could be someone impersonating your buddy.
    You should check with your buddy to see if they have
    generated this new key before trusting it.
bg: Това може да е атака от вида човек-по-средата, или
    може да е някой който се представя за вашия приятел.
    Най-добре се свържете с вашия приятел и се уверете,
    че ключа наистина е променен преди да го одобрите.

en: Generating RSA Key Pair for %s
bg: Създаване на RSA двойка ключове за '%s'

en: This may take a little bit...
bg: Това може да отнеме известно време...

en: Could not generate key.  NSS Error: %d
bg: Неуспешно генериране на ключ. NSS Грешка: %d

en: Error parsing RSANSS key
bg: Грешка при прочитане на RSA NSS ключа

en: Bad signature on message (len %d, mod %d)
bg: Сгрешен подпис на съобщението (l %d, m %d)

en: Enable Encryption
bg: Включи криптирането

en: Disable Encryption
bg: Изключи криптирането

en: The last message received was encrypted  with the Pidgin-Encryption plugin
bg: Последното съобщение бе получено криптирано с приставката Pidgin-Encryption
