pidgin-encryption 2.38 - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Bad key size
hu: Rossz kulcsméret

en: Keys < 512 bits are VERY insecure
hu: Az 512 bitnél kisebb kódolás NEM biztonságos

en: Keys > 4096 bits will cause extreme
    message bloat, causing problems with
    message transmission
hu: A 4096 bitnél nagyobb kulcsok
    lassíthatják az üzenetküldést

en: Generate Keys
hu: Kulcsok előállítása

en: No key selected to re-generate!
hu: Nincs kiválasztva kulcs az újra-előállításhoz!

note: First column
en: Encryption protocol:
hu: Kódoló protokoll:

en: Key size:
hu: Kulcsméret:

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Ok
hu: OK

en: Delete Key
hu: Kulcs törlése

en: Account
hu: Fiók

en: Name
hu: Név

en: Bits
hu: Bit

en: Key Fingerprint
hu: Kulcs ujjlenyomata

en: Config
hu: Beállítás

en: Accept key automatically if no key on file
hu: Kulcsok automatikus elfogadása, ha nincs kulcs a fájlon

en: Accept conflicting keys automatically (security risk)
hu: Az ütköző kulcsok automatikus elfogadása (nem biztonságos)

en: Automatically encrypt if sent an encrypted message
hu: Automatikus kódolás kódolt üzenet küldésénél

en: Broadcast encryption capability
hu: Kódolási képesség jelzése

en: Automatically encrypt if buddy has plugin
hu: Automatikus kódolás, ha a partner rendelkezik a bővítménnyel

en: Regenerate Key
hu: Kulcs újra-előállítása

en: Copy Fingerprint to Clipboard
hu: Ujjlenyomat másolása a vágólapra

en: Local Keys
hu: Helyi kulcsok

en: Trusted Buddy Keys
hu: Megbízható partnerkulcsok

en: Recent Buddy Keys
hu: Legutóbbi partnerkulcsok

en: This account key is too large for this protocol. Unable to send.
hu: Ez a fiókkulcs túl hosszú ehhez a protokollhoz. Nem lehet elküldeni.

en: Last outgoing message not received properly- resetting
hu: Az utolsó kimenő üzenet nem érkezett meg rendesen - újraküldés

en: Received message encrypted with wrong key
hu: A fogadott üzenet rossz kulccsal lett kódolva

en: Error in decryption- asking for resend...
hu: Hiba a dekódolásban - kérelem az újraküldésre...

en: Requesting key...
hu: Kulcs kérése...

en: No key to resend message.  Message lost.
hu: Nincs kulcs az újraküldéshez. Az üzenet elveszett.

en: Outgoing message lost.
hu: Elveszett a kimenő üzenet.

en: Encrypts conversations with RSA encryption.
hu: Párbeszédek kódolása RSA kódolással.

en: RSA encryption with keys up to 4096 bits, using the Mozilla NSS crypto library.
hu: RSA kódolás maximum 4096 bites kulcsokkal, a Mozilla NSS crypto programkönyvtárat használva.

note: Translators: Feel free to add your name to the author field, with text like "Bill Tompkins, translation by Phil McGee"
en: Bill Tompkins
hu: Bill Tompkins, fordította Tutervai Péter és Dvornik László

en: Turn Auto-Encrypt Off
hu: Automatikus kódolás kikapcsolása

en: Turn Auto-Encrypt On
hu: Automatikus kódolás bekapcsolása

en: Making new key pair...
hu: Új kulcspár létrehozása...

en: Error trying to make key.
hu: Hiba a kulcs létrehozása közben.

en: Conflicting Key Received!
hu: Ütköző kulcs érkezett!

en: Error changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
hu: Hiba a hozzáférési mód átállítása közben a(z) %s fájlon
    Nem lehet elmenteni a kulcsot.

en: Error (2) changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
hu: Hiba (2) a hozzáférési mód átállítása közben a(z) %s fájlon
    Nem lehet elmenteni a kulcsot.

en: Pidgin-Encryption Key Received
hu: Pidgin-Encryption kulcs érkezett

en: %s key received for '%s'
hu: %s kulcs érkezett ('%s')

en: Key Fingerprint:%*s
hu: Kulcs ujjlenyomata:%*s

en: Do you want to accept this key?
hu: Elfogadja ezt a kulcsot?

en: No
hu: Nem

en: Accept and Save
hu: Elfogadás és mentés

en: This session only
hu: Csak erre a munkafolyamatra

en: CONFLICTING Pidgin-Encryption Key Received
hu: ÜTKÖZŐ Pidgin-Encryption kulcs érkezett

en:  ******* WARNING *******
hu:  ******* FIGYELEM *******

en: CONFLICTING %s key received for '%s'!
hu: ÜTKÖZŐ %s kulcs érkezett! ('%s')

en: This could be a man-in-the-middle attack, or
    could be someone impersonating your buddy.
    You should check with your buddy to see if they have
    generated this new key before trusting it.
hu: Ez egy man-in-the-middle támadás, vagy
    valaki a partnerének álcázza magát.
    Jobb, ha leellenőrzi az új kulcsot, mielőtt
    elfogadja.

en: Generating RSA Key Pair for %s
hu: RSA kulcspár előállítása (%s)

en: This may take a little bit...
hu: Ez eltarthat egy ideig...

en: Could not generate key.  NSS Error: %d
hu: Nem lehet előállítani a kulcsot. NSS hiba: %d

en: Error parsing RSANSS key
hu: Hiba az RSANSS kulcs értelmezése közben

en: Bad signature on message (len %d, mod %d)
hu: Rossz aláírás az üzenetben (hossz %d, mód %d)

en: The last message received was encrypted  with the Pidgin-Encryption plugin
hu: Az utolsó beérkezett üzenet kódolva volt a Pidgin-Encryption bővítménnyel
