Pidgin-encryption - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: Bad key size
nl: Foutieve sleutellengte

en: Keys < 512 bits are VERY insecure
nl: Sleutels korter dan 512 bits zijn ERG onveilig

en: Keys > 4096 bits will cause extreme
    message bloat, causing problems with
    message transmission
nl: Sleutels langer dan 4096 bits maken
    berichten erg lang, waardoor
    communicatieproblemen ontstaan

en: Generate Keys
nl: Genereer sleutels

en: No key selected to re-generate!
nl: Geen sleutel gekozen om opnieuw te genereren!

note: First column
en: Encryption protocol:
nl: Versleutelingsprotocol:

en: Key size:
nl: Sleutellengte:

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Delete Key
nl: Verwijder sleutel

en: Name
nl: Naam

en: Key Fingerprint
nl: Vingerafdruk sleutel

en: Config
nl: Instellingen

en: Accept key automatically if no key on file
nl: Accepteer sleutel automatisch als deze nog niet bekend is

en: Accept conflicting keys automatically (security risk)
nl: Accepteer strijdige sleutels automatisch (beveiligingsrisico)

en: Automatically encrypt if sent an encrypted message
nl: Versleutel automatisch als versleuteld bericht ontvangen is

en: Broadcast encryption capability
nl: Adverteer de versleutelingsmogelijkheid

en: Automatically encrypt if buddy has plugin
nl: Versleutel automatisch als contact de plugin heeft

en: Show lock icon for each line of chat
nl: Toon sloticoon bij elk bericht

en: Keyfile location
nl: Lokatie sleutelbestand

en: Create key files
nl: Maak sleutelbestanden

en: Regenerate Key
nl: Genereer sleutel opnieuw

en: Copy Fingerprint to Clipboard
nl: Kopieer vingerafdruk naar klembord

en: Local Keys
nl: Lokale sleutels

en: Trusted Buddy Keys
nl: Vertrouwde contactsleutels

en: Recent Buddy Keys
nl: Recente contactsleutels

en: No key files found at path
nl: Geen sleutelbestanden gevonden op pad

en: Absolute path required
nl: Absoluut pad vereist

en: Unable to create key files
nl: Maken sleutelbestanden mislukt

en: This account key is too large for this protocol. Unable to send.
nl: Deze accountsleutel is te lang voor dit protocol.  Kan niet versturen.

en: Last outgoing message not received properly- resetting
nl: Laatst verzonden bericht niet goed ontvangen - wordt herstart

en: Received message encrypted with wrong key
nl: Ontvangen bericht versleuteld met verkeerde sleutel

en: Error in decryption- asking for resend...
nl: Fout bij ontsleutelen - vraag om opnieuw sturen...

en: Requesting key...
nl: Sleutel wordt opgevraagd...

en: No key to resend message.  Message lost.
nl: Geen sleutel om bericht opnieuw te sturen.  Bericht verloren.

en: Outgoing message lost.
nl: Uitgaand bericht verloren.

en: Pidgin-Encryption
nl: Pidgin-encryptie

en: Encrypts conversations with RSA encryption.
nl: Versleutelt gesprekken met RSA encryptie.

en: RSA encryption with keys up to 4096 bits, using the Mozilla NSS crypto library.
nl: RSA-encryptie met sleutels tot 4096 bits, door middel van de Mozilla NSS cryptografiefuncties.

en: Turn Auto-Encrypt Off
nl: Zet auto-versleutelen uit

en: Turn Auto-Encrypt On
nl: Zet auto-versleutelen aan

en: Making new key pair...
nl: Een nieuw sleutelpaar aan het maken...

en: Error trying to make key.
nl: Fout bij het maken van sleutel.

en: Conflicting Key Received!
nl: Strijdige sleutel ontvangen!

en: Error changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
nl: Fout bij veranderen toegangsmode van bestand: %s
    Kan sleutel niet opslaan.

en: Error (2) changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
nl: Fout (2) bij veranderen toegangsmode van bestand: %s
    Kan sleutel niet opslaan.

en: Permissions on key file changed for: %s
    Pidgin-Encryption will not save keys to a world- or group-accessible file.
nl: Permissies van sleutelbestand gewijzigd voor: %s
    Pidgin-encryptie zal geen sleutels opslaan in een wereld- of groep-toegankelijk bestand.

en: Permissions on key file changed for: %s
    Pidgin-Encryption will not use keys in a world- or group-accessible file.
nl: Permissies van sleutelbestand gewijzigd voor: %s
    Pidgin-encryptie zal geen sleutels gebruiken uit een wereld- of groep-toegankelijk bestand.

en: Pidgin-Encryption Key Received
nl: Pidgin-encryptie sleutel ontvangen

en: %s key received for '%s'
nl: %s sleutel ontvangen voor '%s'

en: Key Fingerprint:%*s
nl: Vingerafdruk sleutel:%*s

en: Do you want to accept this key?
nl: Wilt u deze sleutel accepteren?

en: No
nl: Nee

en: Accept and Save
nl: Accepteer en sla op

en: This session only
nl: Alleen voor deze sessie

en: CONFLICTING Pidgin-Encryption Key Received
nl: STRIJDIGE Pidgin-encryptie sleutel ontvangen

en:  ******* WARNING *******
nl:  ***** WAARSCHUWING *****

en: CONFLICTING %s key received for '%s'!
nl: STRIJDIGE %s sleutel ontvangen voor '%s'!

en: This could be a man-in-the-middle attack, or
    could be someone impersonating your buddy.
    You should check with your buddy to see if they have
    generated this new key before trusting it.
nl: Dit kan een man-in-the-middle aanval zijn, of
    iemand die zich voordoet als uw contact.
    Ga bij uw contact na of die deze nieuwe sleutel
    heeft gemaakt, voordat u de sleutel vertrouwd.

en: Generating RSA Key Pair for %s
nl: Bezig met genereren van RSA-sleutelpaar voor %s

en: This may take a little bit...
nl: Dit kan enige tijd duren...

en: Could not generate key.  NSS Error: %d
nl: Kon geen sleutel genereren.  NSS fout: %d

en: Error parsing RSANSS key
nl: Fout bij parsen RSANSS sleutel

en: Bad signature on message (len %d, mod %d)
nl: Foutieve handtekening op bericht (len %d, mod %d)

en: Enable Encryption
nl: Zet versleutelen aan

en: Disable Encryption
nl: Zet versleutelen uit

en: The last message received was encrypted  with the Pidgin-Encryption plugin
nl: Het laatst ontvangen bericht was versleuteld met de Pidgin-encryptie plugin
