Pidgin-Encryption 3.0 - en to tr translation catalogue (69 entries)

en: Bad key size
tr: Yanlış anahtar uzunluğu

en: Keys < 512 bits are VERY insecure
tr: 512 bitten küçük anahtarlar ÇOK güvensizdir

en: Keys > 4096 bits will cause extreme
    message bloat, causing problems with
    message transmission
tr: 4096 bitten büyük anahtarlar mesajı
    oldukça fazla şişirir, mesaj iletiminde
    problem yaratır

en: Generate Keys
tr: Anahtar yarat

en: No key selected to re-generate!
tr: Tekrar yaratmak için anahtar seçilmedi!

en: OK
tr: TAMAM

note: First column
en: Encryption protocol:
tr: Şifreleme protokolü:

en: Key size:
tr: Anahtar uzunluğu:

en: Cancel
tr: İptal

en: Ok
tr: Tamam

en: Delete Key
tr: Anahtarı Sil

en: Account
tr: Hesap

en: Name
tr: Ad

en: Bits
tr: Bitler

en: Key Fingerprint
tr: Anahtar Parmakizi

en: Config
tr: Konfigürasyon

en: Accept key automatically if no key on file
tr: Dosyada anahtar yoksa otomatik olarak kabul et

en: Accept conflicting keys automatically (security risk)
tr: Çakışan anahtarları otomatik olarak kabul et (güvenlik riski)

en: Automatically encrypt if sent an encrypted message
tr: Şifreli bir mesaj gönderildiğinde otomatik olarak şifrele

en: Broadcast encryption capability
tr: Tümegönderim şifreleme kabiliyeti

en: Automatically encrypt if buddy has plugin
tr: Eğer arkadaşın eklentisi varsa otomatik olarak şifrele

en: Show lock icon for each line of chat
tr: Kilit ikonunu sohbetin her satırı için göster

en: Keyfile location
tr: Anahtar konumu

en: Create key files
tr: Anahtar dosyalarını yarat

en: Regenerate Key
tr: Anahtarı Tekrar Yarat

en: Copy Fingerprint to Clipboard
tr: Parmakizini Panoya Kopyala

en: Local Keys
tr: Yerel Anahtarlar

en: Trusted Buddy Keys
tr: Güvenilir Arkadaş Anahtarları

en: Recent Buddy Keys
tr: Aktif Anahtarlar

en: No key files found at path
tr: Belirtilen konumda anahtar dosyası yok

en: Absolute path required
tr: Tam yol gerekli

en: Unable to create key files
tr: Anahtar dosyaları yaratılamadı

en: This account key is too large for this protocol. Unable to send.
tr: Bu hesabın anahtarı bu protokol için çok büyük. Gönderilemedi.

en: Last outgoing message not received properly- resetting
tr: Son gönderilen mesaj tam alınamadı- tekrar ayarlanıyor

en: Received message encrypted with wrong key
tr: Alınan mesaj yanlış anahtarla şifrelenmiş

en: Error in decryption- asking for resend...
tr: Şifre çözmede hata- tekrar isteniyor...

en: Requesting key...
tr: Anahtar isteniyor...

en: No key to resend message.  Message lost.
tr: Mesajı tekrar göndermek için anahtar yok. Mesaj kayboldu.

en: Outgoing message lost.
tr: Gönderdiğiniz mesaj kayboldu.

en: Pidgin-Encryption
tr: Pidgin-Şifreleme

en: Encrypts conversations with RSA encryption.
tr: Sohbetleri RSA algoritması ile şifreler.

en: RSA encryption with keys up to 4096 bits, using the Mozilla NSS crypto library.
tr: RSA, Mozilla NSS kripto kütüphanesini kullanarak 4096 bite kadar çıkan anahtarlarla şifreleme yapar.

note: Translators: Feel free to add your name to the author field, with text like "Bill Tompkins, translation by Phil McGee"
en: Bill Tompkins
tr: Bill Tompkins, çeviren Ekrem Erdem

en: Turn Auto-Encrypt Off
tr: Otomatik-Şifrelemeyi Kapat

en: Turn Auto-Encrypt On
tr: Otomatik-Şifrelemeyi Aç

en: Making new key pair...
tr: Yeni anahtar çifti oluşturuluyor...

en: Error trying to make key.
tr: Anahtar yaratılmaya çalışılırken hata.

en: Conflicting Key Received!
tr: Çakışan Anahtar Alındı!

en: Error changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
tr: %s dosyası için erişim modu değiştirilirken hata:
    Anahtar kaydedilemiyor.

en: Error (2) changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
tr: %s dosyası için erişim modu değiştirilirken hata (2) :
    Anahtar kaydedilemiyor.

en: Pidgin-Encryption Key Received
tr: Pidgin-Şifreleme Anahtarı Alındı

en: %s key received for '%s'
tr: '%s' için %s anahtarı alındı

en: Key Fingerprint:%*s
tr: Anahtar Parmakizi:%*s

en: Do you want to accept this key?
tr: Bu anahtarı kabul etmek istiyor musunuz?

en: No
tr: Hayır

en: Accept and Save
tr: Kabul et ve Kaydet

en: This session only
tr: Sadece bu oturum için

en: CONFLICTING Pidgin-Encryption Key Received
tr: ÇAKIŞAN Pidgin-Şifreleme Anahtarı Alındı

en:  ******* WARNING *******
tr:  ******* UYARI *******

en: CONFLICTING %s key received for '%s'!
tr: '%s' için ÇAKIŞAN %s anahtarı alındı!

en: This could be a man-in-the-middle attack, or
    could be someone impersonating your buddy.
    You should check with your buddy to see if they have
    generated this new key before trusting it.
tr: Bu bir man-in-the-middle saldırısı olabilir
    ya da birisi arkadaşınız olduğunu iddia ediyor olabilir.
    Bu anahtara güvenmeden önce arkadaşınızla
    birlikte bu yeni anahtarı onun yaratıp yaratmadığını
    kontrol etmelisiniz.

en: Generating RSA Key Pair for %s
tr: %s için RSA Anahtar Çifti Yaratılıyor

en: This may take a little bit...
tr: Bu işlem biraz sürebilir...

en: Could not generate key.  NSS Error: %d
tr: Anahtar yaratılamadı. NSS Hatası: %d

en: Error parsing RSANSS key
tr: RSANSS anahtarı ayrıştırılırken hata

en: Bad signature on message (len %d, mod %d)
tr: Mesajda yanlış imza (len %d, mod %d)

en: Enable Encryption
tr: Şifrelemeyi Aktifleştir

en: Disable Encryption
tr: Şifrelemeyi Durdur

en: The last message received was encrypted  with the Pidgin-Encryption plugin
tr: Alınan son mesaj Pidgin-Şifreleme eklentisi tarafından şifrelenmiş
