Pidgin-Encryption 3.0 - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Bad key size
uk: Неправильний розмір ключа

en: Keys < 512 bits are VERY insecure
uk: Ключі < 512 біт ДУЖЕ небезпечні

en: Keys > 4096 bits will cause extreme
    message bloat, causing problems with
    message transmission
uk: Ключі > 4096 біт можуть суттєво
    збільшувати повідомлення, створюючи проблеми з
    передачею

en: Generate Keys
uk: Створення ключів

en: No key selected to re-generate!
uk: Виберіть ключ для повторного генерування!

en: OK
uk: ОК

note: First column
en: Encryption protocol:
uk: Протокол кодування:

en: Key size:
uk: Розмір ключа:

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Ok
uk: ОК

en: Delete Key
uk: Видалити ключ

en: Account
uk: Еккаунт

en: Name
uk: Ім'я

en: Bits
uk: Розмір (біти)

en: Key Fingerprint
uk: Відбиток ключа

en: Config
uk: Конфіг.

en: Accept key automatically if no key on file
uk: За відсутності ключа у файлі ввести ключ автоматично

en: Accept conflicting keys automatically (security risk)
uk: Автоматично ввести конфліктний ключ (небезпечно)

en: Automatically encrypt if sent an encrypted message
uk: Автоматично кодувати, якщо відправлене закодоване повідомлення

en: Broadcast encryption capability
uk: Транслювати здатність кодування

en: Automatically encrypt if buddy has plugin
uk: Автоматично кодувати, якщо у контакта є модуль

en: Keyfile location
uk: Місце розташування файла ключа

en: Create key files
uk: Створити файли ключа

en: Regenerate Key
uk: Створити ключ знову

en: Copy Fingerprint to Clipboard
uk: Скопіювати відбиток у буфер обміну данними

en: Local Keys
uk: Локальні ключі

en: Trusted Buddy Keys
uk: Ключі надійного контакта

en: Recent Buddy Keys
uk: Ключі нового контакта

en: No key files found at path
uk: Файли ключа на шляху не знайдено

en: Absolute path required
uk: Необхідний абсолютний шлях

en: Unable to create key files
uk: Неможливо створити  файли ключа

en: This account key is too large for this protocol. Unable to send.
uk: Цей ключ занадто великий для цього протоколу. Неможливо відправити.

en: Last outgoing message not received properly- resetting
uk: Останнє вихідне повідомлення отримано з помилкою. Перенастройка

en: Received message encrypted with wrong key
uk: Отримане повідомлення було закодоване з допомогою неправильного ключа

en: Error in decryption- asking for resend...
uk: Помилка при декодуванні, прохання відправити повторно...

en: Requesting key...
uk: Запит ключа...

en: No key to resend message.  Message lost.
uk: Відсутність ключа для повторного відправлення. Повідомлення втрачене.

en: Outgoing message lost.
uk: Вихідне повідомлення втрачене.

en: Encrypts conversations with RSA encryption.
uk: Кодує розмови за методом RSA.

en: RSA encryption with keys up to 4096 bits, using the Mozilla NSS crypto library.
uk: Кодування за методом RSA з ключами до 4906 біт з використанням  бібліотеки кодів Mozilla NSS.

note: Translators: Feel free to add your name to the author field, with text like "Bill Tompkins, translation by Phil McGee"
en: Bill Tompkins
uk: Білл Томпкінс, переклад Романа Сосенка

en: Turn Auto-Encrypt Off
uk: Вимкнути автокодування

en: Turn Auto-Encrypt On
uk: Увімкнути автокодування

en: Making new key pair...
uk: Створення нової пари ключів...

en: Error trying to make key.
uk: Помилка при спробі створення ключа.

en: Conflicting Key Received!
uk: Отримано конфліктний ключ!

en: Error changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
uk: Ошибка при изменении права доступа к файлу: %s
    Невозможность сохранить ключ.

en: Error (2) changing access mode for file: %s
    Cannot save key.
uk: Помилка (2) при зміні права доступу до файлу: %s
    Неможливо зберегти ключ.

en: Pidgin-Encryption Key Received
uk: Отримано ключ Pidgin-Encryption

en: %s key received for '%s'
uk: Отримано  %s ключ для '%s'

en: Key Fingerprint:%*s
uk: Відбиток ключа: %*s

en: Do you want to accept this key?
uk: Ви хочете ввести цей ключ?

en: No
uk: Ні

en: Accept and Save
uk: Ввести та зберегти

en: This session only
uk: Лише для цієї сесії

en: CONFLICTING Pidgin-Encryption Key Received
uk: Отримано конфліктний ключ Pidgin-Encryption

en:  ******* WARNING *******
uk:  ******* УВАГА *******

en: CONFLICTING %s key received for '%s'!
uk: Отримано КОНФЛІКТНИЙ %s ключ для '%s'!

en: This could be a man-in-the-middle attack, or
    could be someone impersonating your buddy.
    You should check with your buddy to see if they have
    generated this new key before trusting it.
uk: Можливо, відбулася атака "man-in-thе-middle" або
     хтось видає себе за вашего контакта.
    Ви повинні перевірити, чи справді ваш контакт створив цей ключ перед тим, чк використовувати його.

en: Generating RSA Key Pair for %s
uk: Створення пари ключів  RSA  для %s

en: This may take a little bit...
uk: Це може зайняти трохи часу...

en: Could not generate key.  NSS Error: %d
uk: Неможливо створити ключ. Помилка NSS: %d

en: Error parsing RSANSS key
uk: Помилка при аналізі ключа RSANSS

en: Bad signature on message (len %d, mod %d)
uk: Неправильний підпис повідомлення (розмір %d, модуль %d)
